top of page

KARDINAD

Valmistame Teie soovidele sobivad kardinad koju või kontorisse!

Kui soovite oma kodu veel kaunimaks muuta, siis aitavad teid meie tublid disainerid, kelle abil valmivad kardinad kangastest, mis on toodetud Euroopas tuntud tekstiilitehastes.

 

Kui ütlete meile stiili, millest olete huvitatud, olgu see siis klassikaline või modernne, oleme õnnelikud, kui saame Teid aidata. Meie kangastega saate tutvuda SIIN.

Puitribakardinad

 

Puidust ribakardinad muudavad kodu või kontori hubasemaks ja stiilsemaks ja on ühtaegu funktsionaalsed ja dekoratiivsed.

Püstlamellkardinad

Püstlamellkardinad on praktiline ja mugav lahendus kontoritesse ja kodudesse. Lamellide pööramisega on kergesti võimalik muuta sissetuleva valguse hulka ja suunda, samuti saate valida sobiva avanemisvariandi.

Püstlamellkardinat valmistatakse tekstiilist või puidust.

Alumiiniumist ribakardinad

Alumiiniumribakardinad on praktilised ja efektiivsed valguse suunajad nii kodus kui ka kontoris. Ribade pööramisega on lihtne muuta sissepääseva valguse hulka ja suunda.

Ribakardinate kasutamine on võimalik ka niisketes ruumides.

Tekstiilist ja bambusest paneelkardinad

Tekstiilist ja bambusest paneelkardinad ühendavad endas dekoratiivsust ja funktsionaalsust. Paneelide valmistamiseks võib kasutada erinevaid materjale, mille struktuur tekitab ruumis erinevaid efekte.

Kardinasiinid

Kardinasiinid on väga levinud riputusvahendid tektiilkardinatele. Siine saab kinnitada iseseisvalt lakke või seina külge ja samuti lisareana kardinapuude külge. Olemas on erineva profiiliga siinid: lame, ümar, ja kandiline. Nee don painutatavad ühtlase kaarena.

Kardinapuud

Pakume Teie interjööri vastavaid kardinapuid ja kardinatrosse. Kardinapuud saadaval erineva värvi ja läbimõõduga.

bottom of page