Valmistame Teie soovidele sobivad kardinad Teie koju või kontorisse

Kui soovite oma kodu veel kaunimaks muuta, siis aitavad teid meie tublid disainerid, kelle abil valmivad kardinad kangastest, mis on toodetud Euroopas tuntud tekstiilitehastes.

 

Kui ütlete meile stiili, millest olete huvitatud- olgu see siis klassikaline või moderne, oleme õnnelikud , kui saame teid aidata!

PUITRIBAKARDINAD

Puidust ribakardinad muudavad teie kodu või kontori hubasemaks ja stiilsemaks ja on ühtaegu funktsionaalsed ja dekoratiivsed.


RULOOD

Rulood ühendavad endas dekoratiivsust ja praktilisust. Nad kaitsevad ruume otsese päikesekiirguse ja ülekuumenemise eest. Rulood sobivad kasutamiseks ka kombineerituna teiste aknakatete ja kardinatega.

Rulood saab tellida erinevate alläärelõikustega, erinevate kantide ja narmastega.

Valmistatakse tekstiilist, puidust, bambusest ja džuudist.


PÜSTLAMELLKARDINAD

Püstlamellkardinad on praktiline ja mugav lahendus Teie kontoritesse ja kodudesse. Lamellide pööramisega on kergesti võimalik muuta sissetuleva valguse hulka ja suunda, samuti saate valida Teile sobiva avanemisvariandi.

Püstlamellkardinat valmistatakse tekstiilist või puidust.


ALUMIINIUMIST RIBAKARDINAD

Alumiiniumribakardinad on praktilised ja efektiivsed valguse suunajad nii kodus kui ka kontoris. Ribade pööramisega on lihtne muuta sissepääseva valguse hulka ja suunda.

Ribakardinate kasutamine on võimalik ka niisketes ruumides.


TEKSTIILIST JA BAMBUSEST PANEELKARDINAD

Tekstiilist ja bambusest paneelkardinad ühendavad endas dekoratiivsust ja funktionaalsust. Paneelide valmistamiseks võib kasutada erinevaid materjale, millede struktuur tekitab ruumis erinevaid efekte.


VOLDIKKARDINAD

Voldikkardinad on polüestertekstiilist valmistatud lõõtsataolised väga huvitava ja dekoratiivse välimusega praktilised aknakatteid. Voldikkardinad pakuvad akende katmisel palju erinevaid võimalusi.

Voldikkardin on üks vähestest kardinatüüpidest mida saab avanema panna nii ülevalt alla kui ka vastupidi.


KARDINASIINID

Kardinasiinid on väga levinud riputusvahendid tektiilkardinatele. Siine saab kinnitada iseseisvalt lakke või seina külge ja ka lisareana kardinapuude külge.

Olemas erineva profiiliga siinid- lame, ümar, ja kandiline.

On painutatav ühtlase kaarena


KARDINAPUUD

Pakume Teie interjööri vastavaid kardinapuid ja kardinatrosse. Kardinapuud saadaval erineva värvi ja läbimõõduga.

Softlux OÜ    softlux@softlux.ee     www.softlux.ee    tel +372 53 424 522    Riia 140 Tartu

© 2013 Softlux OÜ  All rights reserved.